stroller-3546902_1280

Kancelaria Kozioł & Krajewski radcowie prawni s.c. posiada bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa odszkodowań. Mamy na swoim koncie zrealizowanych kilkaset postępowań zarówno przedsądowych, jak również na etapie sądowym w zakresie sporów z zakładami ubezpieczeń.

Pomożemy Państwu uzyskać jak najwyższe zadośćuczynienie, jak i odszkodowanie w sprawach związanych z:

- wypadkami drogowymi – zarówno dla osób pieszych, pasażerów, jak również rodzin zmarłych w wypadkach;

- wypadkami w pracy;

- wypadkami w rolnictwie:

- wypadkami związanymi z nieodśnieżonymi chodnikami, placami, terenami, jak również ze względu na niewłaściwy stan techniczny takich miejsc;

- błędami lekarskimi, błędami przy porodach;

 

Bardzo często uzyskujemy zadośćuczynienie i odszkodowanie za zdarzenia, które miały miejsce wiele lat temu. Jeśli masz pytania lub wątpliwości w tym temacie, jeśli nie jesteś pewien czy należy Ci się odszkodowanie za zdarzenie sprzed wielu lat –  zadzwoń lub napisz do nas!

Często osobą poszkodowanym wydaje się, że będą w stanie same uzyskać sobie wysokie odszkodowanie. Niestety zarówno ze strony ubezpieczyciela, jak i na etapie sądowym czyha na nich bardzo wiele pułapek. Często napisanie jednego złego sformułowania z pozwie lub piśmie do ubezpieczyciela może spowodować, że odszkodowanie nie zostanie Państwu wypłacone. Zleć sprawę w tym zakresie profesjonalistą.

Ważne jest także to, aby zlecić sprawę kancelarią radcowskim lub adwokackim, a nie osobą, które takiego wykształcenia nie mają i reklamują się jako eksperci w tej branży.

 Zadzwoń do nas – 606 965 612 lub napisz p.koziol@koziol-krajewski.com.pl lub a.krajewski@koziol-krajewski.com.pl

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2014 Kancelaria Kozioł & Krajewski radcowie prawni s.c.. All Rights Reserved

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress